منوی دسته بندی

وریفای بایننس ، مشکل و نگرانی  همه تریدر های ارزهای دیجیتال در صرافی بایننس 

وریفای بایننس

در این مطلب قصد دارم راجب دو سوال خیلی مهم که در ذهن همه ی معامله گران ارز های دیجیتال است صحبت و راهکار هایی برای رفع این مشکل به شما عزیزان ارائه دهم .

1.چگونه با این ارور موجه نشویم ؟
2.اگر با این ارور مواجه شدیم چکار کنیم ؟

همانطور که میدانید در فضای وب آیپی هر کشور با دیگری متفاوت است . صرافی بایننس از این موضوع برای تشخیص کشور کاربران خود استفاده میکند . راهکارهای بسیار زیادی برای تغییر آیپی وجود دارد که همه ی ما با آنها آشنا هستیم . اما برای ترید در بایننس و فعالیت در ارز های دیجیتال از چه نوع سرویسی باید استفاده کنیم ؟ اول از همه سرویس مورد نظر باید حتما آیپی ثابت داشته باشد ، اما مهمتر از آن این است که سرویسی که خریداری میکنیم قابلیت کیل سوئیچ هم داشته باشد که سرور های مجازی ما نیز دارد . حتما این سوال در ذهن شما شکل میگیرد که کیل سوئیچ چیست ؟ قابلیتی است که در زمانی که سرویس شما قطع شود دسترسی اینترنت دستگاه شما را نیز قطع میکند تا آیپی اصلی شما لو نرود . پس ضرورت داشتن این قابلیت بسیار بالاست . 

 اما اگر از یک سرویس بی کیفیت استفاده کردید و با این ارور مواجه شدید چه باید کرد ؟ آیا حساب شما مسدود شده است ؟

در جواب این سوال باید بگویم این به اقدامات شما بستگی دارد . بسیاری از افراد با دیدن ارور وریفای بایننس شروع به انجام دادن مراحل و ارسال مدارک میکنند که باعث بسته شدن حسابشان توسط صرافی بایننس میشود .

برای جلوگیری از بسته شدن اکانت بایننس

1.اگر از مرورگر استفاده میکنید :در مرحله اول از ارور که به شما نشان داده شد عکس بگیرید تا بتوانید متوجه دلیل آن شوید . اگر به زبان انگلیسی مسلط نیستید میتوانید از سرویس گوگل ترنسلیت استفاده کنید تا متن نوشته را برای شما به فارسی ترجمه کند . سپس تمامی صفحات مرورگر خود را ببندید و دلیل مواجه شدن با این مشکل را بررسی کنید . بهترین سایت برای چک کردن آیپی و لوکیشن سایت www.iplocation.com است . پس از بررسی اتصال سرویس خود وارد این سایت شوید و از آیپی و لوکیشن خود مطمئن شوید .  پس از اطمینان از آیپی خود اجازه دهید مدت زمان کوتاهی بگذرد و بعد وارد سایت بایننس شوید . پس از وارد شدن مشاهده میکنید که دیگر این ارور برای شما نشان داده نمیشود چونکه آیپی شما دیگر از کشور غیر مجازی نیست . بهتر است بعد از اولین ورود اقدام به تغییر رمز خود کنید .

2.اگر از برنامه بایننس استفاده میکنید : تفاوت زیادی بین مراحل کارهایی که باید انجام دهید وجود ندارد فقط نکته ای که وجود دارد بعد از بستن صفحه برنامه آن را به کل از روی موبایل ، تبلت و یا سیستم کامپیوتر خود پاک کنید و بهتر است چند روزی از برنامه استفاده نکنید .

با این کار دیگر اکانت بایننس شما بسته نمیشود و مشکلی برای ترید های باز شما پیش نمی آید .شاد و پیروز باشید.

ipstaticvps

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *